Balt Yacht 1018 Titanium-Fly

BALT 1018 TITANIUM

Balt Yacht 1018 Titanium-Fly.

Deplasman ve yarı planing lüks motor yat.

Ünlü mimar Ludwig Mies van der Rohe‘nin “Az çoktur” sözü, “Projeyi geliştirirken öncelikli hedefin en talepkar tekne kullanıcılarını bile memnun etmekti” tezini kanıtlar niteliğinde.

Balt 1018 Titanyum; 10,20 mt boy, 3 mt en ile aydınlık, ferah ve fonksiyonel bir iç mekana sahiptir.

Güvertenin altında iki adet kilitlenebilir çift kamara ve tam donanımlı bir banyo bulunmakla birlikte, her kamarada ayakta durulabilmektedir.

Güverte salonu, bir mutfak ve bir oturma alanından oluşur.

Balt tasarımcılarının; “Teknenin boyutunun tek başına önemli olmadığı,ama iyi düşünülmüş çözümlerle ve alanlarla, manevra kabiliyetine ve zarafete dayanan işlevselliği” ile sunduğu çözüm, tüm aile ile birlikte zamanın tadını maksimuma çıkartıp, tekne gezisini daha da iyi hale getirebilirsiniz.

Kapalı ön cam, manzaranın görülmesini sağlar ve rüzgara ve kötü hava koşullarına karşı koruma sağlar.

Güneşli günlerde, ek bir kontrol konsolu sayesinde flybridge çatısı ile denizin keyfini çıkartın.

Güvertenin altındaki alan, sessiz ve rahat bir gece uykusu için kullanılırken, Balt 1018 Titanium, müşterilerimizin bireysel tercihlerine bağlı olarak çeşitli seçeneklerle donatılabilir.

Deplasman tipi gövdeler.

Bu tip gövdelerde tekneler daha fazla suya gömülüdürler. Su altı formu derin ‘V’ şeklindedir. Tekne ileri hareket ederken suyu ileri doğru iter. Tekneyi tanımlayan en önemli özelliklerden birisi deplasmandır.

Herhangi bir anda, bir teknenin gerçek deplasmanı, onun serbestçe yüzerken taşırdığı suyun hacmi veya ağırlığıdır. Bununla birlikte tekne tasarımcıları için deplasman, mürettebatı tam, bütün tankları ve ambarları üçte iki doluyken bir deniz aracının toplam ağırlığı demektir.

Deplasman tip teknelerde hız belirli bir sınırın üzerine çıkmaz.

PLANİNG tipi teknelere göre daha fazla ve üst düzey konforlu, stabil ve ekonomik seyir yapan teknelerdir. Ve oldukça fazla yük taşıma kapasiteleri vardır.

PERFORMANSLARI AŞIRI YÜKLEMEDEN DOLAYI ETKİLENMEZ.

BALT YACHT 1018-T FLY TANITIM

BALT YACHT 1018-T FLY TANITIM