Balt Yacht 37 Grand

Balt 37 grand
balt37grand-akdenizmarine-ltd-7_1024x693
balt37grand-akdenizmarine-ltd-9_1024x662
balt37grand-akdenizmarine-ltd-112_1024x682
balt37grand-akdenizmarine-ltd-233_1024x680
balt37grand-akdenizmarine-ltd-331_1024x682
balt37grand-akdenizmarine-ltd-33_1024x682
balt37grand-akdenizmarine-ltd-77_1024x682
balt37grand-akdenizmarine-ltd-7774_1024x682
balt37grand-akdenizmarine-ltd_1024x693
previous arrow
next arrow

Balt Yacht 37 Grand 

Ünlü mimar Ludwig Mies van der Rohe‘nin “Az çoktur” sözü, “Projeyi geliştirirken öncelikli hedefin en talepkar tekne kullanıcılarını bile memnun etmekti” tezini kanıtlar niteliğinde.

BALT 37 GRAND – GRAND VERSİYONDA LÜKS VE KONFOR

Balt 37 Grand yat, deneyimli özel ve charter sahipleri için hem rahat iç hem de kıyı navigasyonu için mükemmel bir seçimdir . Eşsiz izlenimler sağlayacak ve doğaya yakın inanılmaz keyifli bir rahatlamayı garanti edecek. Dinlenmenizi bambaşka bir boyuta taşıyacak yeni modelimiz ile tanışın.

Balt tasarımcılarının; “Teknenin boyutunun tek başına önemli olmadığı,ama iyi düşünülmüş çözümlerle ve alanlarla, manevra kabiliyetine ve zarafete dayanan işlevselliği” ile sunduğu çözüm, tüm aile ile birlikte zamanın tadını maksimuma çıkartıp, tekne gezisini daha da iyi hale getirebilirsiniz.

BALT 37 GRAND – ONU DAHA İYİ TANIYIN

Oldukça büyük olan bu tekne, oldukça yüksek konfor, güvenlik ve kullanım ekonomisi ile dikkat çekiyor . Cesur mimari çözümlere ve iç tasarımdaki yeni trendlere göre oluşturulmuş, en talepkar müşteriler için yenilikçi bir üründür .

GERÇEK GÜZELLİK İÇERİDE

Balt 37 Grand , en küçük ayrıntıya kadar azami özen ve dikkatle tasarlanmıştır. Yat, özgün bir tasarıma sahip özel malzemeler , yenilikçi yardımcı çözümler kullanılarak yapılmıştır . Hoş renklerle dekore edilmiş geniş, zarif iç mekanlar , rahatlamayı ve dinlenmeyi teşvik eder.

BALT 37 GRAND’IN AVANTAJLARI:

  • iki adet tam donanımlı, çift kişilik yataklı özel banyolu ve ayrı duşakabinli kabin;
  • hem kıç master kabinden hem de pislikten kıç banyoya erişim;
  • Panoramik gövde pencereleri ile havalandırmalı ve iyi aydınlatılmış master kabinleri;
  • tüm kabinler ve banyolar ayakta yükseklik sunar

BALT 37 GRAND’IN RAHAT VE İŞLEVSEL YANI

Yatın birinci katındaki orta bölümü, özel bir kanepe ve 4-6 kişilik açılır yemek masası, bir masa ve bir mutfak ile buzdolabı, lavabo, ocak ve fırın gibi tüm olanakların bulunduğu konforlu bir yemek odası sunmaktadır. Büyük pencereler ve elektrikle açılan bir kapak sayesinde bütün güzel bir şekilde aydınlatılıyor . Balt 37 Grand’daki odaların iyi düşünülmüş mobilyaları, gizli ve zarif bir şekilde bol miktarda depolama alanı sağlar . Tekneyi içeride yönlendirmeyi tercih ederseniz, karışıklık içinde isteğe bağlı ikinci bir tekerlek yuvası tasarlanmıştır.

BALT 37 GRAND’IN DAHA YÜKSEK SEVİYELERİ

Balt 37 ile seyahat etmenin gerçek büyüsü, arka kabinin üzerinde bulunan geniş üst güvertede bulunabilir. Bu yer, çevredeki doğa ile kesintisiz teması hissetmek için mükemmeldir. Balt 37 Grand’ın güvertesinde ana tekerlek yuvası ve geniş, yüksek kaliteli bir masaya sahip fonksiyonel bir salon kanepesi vardır. Talep üzerine, üst güvertede buzdolabı, ızgara veya lavabo içeren harici bir mutfak bulunabilir. Kötü havalarda üst güverte özel olarak tasarlanmış full cabrio ile güvenli bir şekilde kaplanabilir. Koltukların altındaki ek bölmeler ve kilitli dolaplar, güverteyi düzenli tutmanın ilginç ve pratik bir yoludur.. Temiz havada öğle yemeği sonrası şekerleme hayaliniz var mı? Kanepeyi dinlenmek için ideal bir yer haline gelecek bir çift kişilik yatağa dönüştürmek için kokpit masasını indirmeniz yeterlidir. Ayrıca pruvada bulunan iki adet konforlu çift kişilik kanepe, başka bir dinlenme veya güneşlenme koltuğuna yerleştirilebilir.

HER AYRINTIDA BALT 37 GRAND’IN DÜŞÜNCELİ DÜZENİ

Yeni Balt 37 Grand , geniş yarım güverteler ve yüksek bir korkuluk tarafından garanti edilen uygun iletişim ile ayırt edilir. Önemli bir özellik de, yatın en yüksek noktasında su hattından 2,92 m’yi aşmayan yüksekliğidir. Böylece, Balt 37 Grand’ın tasarımı , Flybridge’li yatların en iyisini alırken, bu tür bir çözümün risklerini ve dezavantajlarını ortadan kaldırır.

BALT 37 GRAND – HER ŞEYE HAZIR

Tekne, çeşitli güç seçeneklerinde bulunan sabit bir motorla tahrik edilir. Gövdenin dibi korumak için uzun bir omurgası vardır. Ayrıca, yanal kaymayı en aza indirirken şaft ve pervane koruması ve iyi bir rota dengesi sağlar. Balt 37 Grand’ın mükemmel kontrol ve manevra kabiliyeti bir dümen tarafından sağlanırken, iskele manevraları bir pruva ve kıç pervaneleri tarafından kolaylaştırılır.

SEYAHAT LÜKSÜ İÇİN YENİ TEKNOLOJİLER

Modern yat sistemleri ve ekipmanları kesinlikle kullanıcılar tarafından beğenilecektir. Balt 37 Grand’da sabit su deposundan temiz su ve kazandan gelen sıcak su tesisatı iyi bir şekilde yapılmıştır . Ayrıca sıhhi tesisat, sintine ve güverte temizleme tesisleri de bulunmaktadır. Soğuk günlerde sıcaklık havalandırmalı ısıtma sistemi ile sağlanır . 12V elektrik tesisatı, bir dizi güneş paneli tarafından şarj edilebilen ömür ve teknik pillere dayanmaktadır. Ayrıca yatın 230V elektrik sistemi , 230 V port bağlantısı, akü şarj cihazı ve opsiyonel invertör ile tamamlanmaktadır. Tam bir rahatlık hissetmek için daha ne isteyebilirsiniz ki?

GERÇEK BİLENLER İÇİN EN İYİ SEÇİM

Balt 37 Grand, Avrupa kruvazörlerine atıfta bulunan modern ve klasik siluetin uyumlu bir birleşimidir. Mükemmel hidrodinamik ve dengeli gövde , uzaktan dikkat çekerken, işlevsel olarak düzenlenmiş iç mekan ve güverte, suda dinlenirken lüksün tadını çıkarmayı kolaylaştırıyor. Uzun süre hafızanızda kalacak muhteşem deneyimler ister misiniz? Balt 37 Grand , hayattan en iyisini alan ve gerçek konfor, rahatlama ve güvenlik söz konusu olduğunda taviz vermek istemeyen insanlar için mükemmel bir seçimdir.

Deplasman tipi gövdeler.

Bu tip gövdelerde tekneler daha fazla suya gömülüdürler. Su altı formu derin ‘V’ şeklindedir. Tekne ileri hareket ederken suyu ileri doğru iter. Tekneyi tanımlayan en önemli özelliklerden birisi deplasmandır.

Herhangi bir anda, bir teknenin gerçek deplasmanı, onun serbestçe yüzerken taşırdığı suyun hacmi veya ağırlığıdır. Bununla birlikte tekne tasarımcıları için deplasman, mürettebatı tam, bütün tankları ve ambarları üçte iki doluyken bir deniz aracının toplam ağırlığı demektir.

Deplasman tip teknelerde hız belirli bir sınırın üzerine çıkmaz.

PLANİNG tipi teknelere göre daha fazla ve üst düzey konforlu, stabil ve ekonomik seyir yapan teknelerdir. Ve oldukça fazla yük taşıma kapasiteleri vardır.

PERFORMANSLARI AŞIRI YÜKLEMEDEN DOLAYI ETKİLENMEZ.

BALT YACHT 37 GRAND TANITIM

Balt Yacht - Modellerimiz

has been added to your cart.
Çıkış yapmak