Hakkımızda

AKDENİZ MARİNE HAKKINDA

Biz kimiz?

Kuruluş olarak bizi pek tanımayan dost ve müşterilerimiz. Firmamızın tecrübe karinesi ölçümlenmek istenirse eğer, sahip olduğu uzmanlık geçmişi anlamında 28 yıllık bir birikim ve deneyimlemenin sonunda ortaya çıkmış ilkesi,hedefi,vizyonu ve sürekli yenilenmeye açık doğru konumlandırılmış bir amaca sahip omurgaya ve tutarlılığa sahip olduğu açık bir şekilde görülecektir.

HİKAYEMİZ

1993

İlk işyerimiz,

Yine Akçalıoğlu motor adı altında kurulmuş olup,jeneratör,çim biçme,ilaçlama,sulama,güç ürünleri ve orijinal yedek parçaları satışı dalında uzun yıllar hizmet vermiştir.

1999

Akdeniz Motor olarak değiştirdiğimiz ünvanımız ile 1999 yılından itibaren;

Balıkçı tekneleri (içten takma dizeller)ve dıştan takma motorlar olarak devam eden meslek hayatımız,fiber tekne satışı,Honda Marine bayiliği,orijinal yedek parçaları,aksesuar satışı ve servis hizmetinin aksamadan devam etmesi ile siz müşterilerimiz sayesinde gücümüze güç kattık.

2016

2016 yılı;

Siz değerli müşterilerimizinde desteği ile,tekne ihtal eden,Türkiyede’ki önde gelen bir çok firma ile kesintisiz çalışan,bünyesinde bir çok iş kolu ile kaliteden taviz vermeyen,satış servis kanadından,üst üstte 2 yıl HONDA MARİNE Türkiye 2.liğine uzanan “Akdeniz Marine Yatçılık İhr İth Tic San Ltd Şti” doğuşu olmuştur.

2024

2024 yılına gelindiğinde;
Halen”Akdeniz Marine Yatçılık ihracat ithalat tic san ltd şti”olarak müşterilerimize,Balt Yacht Motoryat,Olympicboats,ve Compassboats fiber Teknelerinin Türkiye distribütörlüğünün yanısıra,Honda Marine bölge bayiliği,orjinal yedek parça ve bakım onarım hizmeti ve daha bir cok ürün gamı ile hizmet vermekten büyük bir keyif alıyoruz. Ve Herkese deniz zevkini tatmayı tavsiye ediyoruz.
Saygılarımızla.
has been added to your cart.
Çıkış yapmak